Opinie

Uczestnicy Poprzednich Edycji Szkolenia

Asia z Milton Keynes

Damian z Wakefield

Basia z Liverpool

Agnieszka z Glasgow

Łukasz z Lincoln

Ilona z Londyn

referencje

Dziękuję za interesujące przedstawienie tematów, za ogrom zdobytej wiedzy, za optymizm, który przekazali wykładowcy, za to, że pokazaliście Nam Polakom na obczyźnie, że się da, że można tylko trzeba chcieć, ale przede wszystkim dziękuje Wam za to, że jesteście, za to ze mogłam Was wszystkich poznać i czerpać mądrość od najlepszych…DZIĘKUJE.
Basia
z Liverpool
Ogrom wiedzy na temat rynku nieruchomości jaką otrzymaliśmy w ciągu tych dwóch dni, jest nieporównywalny do żadnego innego warsztatu lub szkolenia. Otrzymaliśmy świetne przygotowanie jak szukać swojej pierwszej nieruchomości jak poruszać się na rynku nieruchomości w UK oraz jakie kroki podejmować na poszczególnych etapach poszukiwań. Dodatkowo wielkie wsparcie już po samych warsztatach. Wymienię kilka rzeczy na które zwróciłem szczególną uwagę. Profesjonalnie przygotowane zarówno zajęcia teoretyczne jak i ćwiczenia praktyczne. Masa wiedzy oraz przykładów pokazana na realnym rynku na prawdziwych nieruchomościach. Także spotkaliśmy inwestorów którzy od kilku lat działają na rynku nieruchomości w UK I odnoszą wielkie sukcesy. A z niektórymi mamy możliwość prowadzenia wspólnych przedsięwzięć biznesowych
Rafał i Joanna
z Bristol
Szkolenie uważam za bardzo interesujące. Na tyle interesujące że usiedziałem całe 2 dni na dupie słuchając o różnych sposobach inwestowania w nieruchomości. Konkretne przykłady i szczegółowa historia udanych inwestycji. Wiele doświadczeń z których można wyciągnąć wnioski. Prowadzący bardzo dobrze się przygotowali. Przydatna wiedza
Roman
z Hull

Wiedza, umiejetnosci, pewnosc siebie oraz najwazniejsze – wsparcie od osob z doswiadczeniem to jak dla mnie klucz do realizacji celow, ktore nas przerastaja. Dla mnie takim celem jest dzialanie na rynku nieruchomosci.

Wielkie podziekowania dla Darka i Michala za mozliwosc pozyskania wiedzy w tej tematyce. Zainspirowany do dzialania, obecnie prowadze trzy projekty nieruchomosciowe a w planach mam juz dwa kolejne.
Przemek
z Coventry

Utrzymujemy kontakt z uczestnikami
i cieszymy się ich sukcesami.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz, zadzwoń.

Phone number

07828 930698

Email Address​

info@montisacademy.com

Facebook

fb.com/MontisAcademy

@ 2019 All rights reserved | designed by Dreamero.pl